Warning: Use of undefined constant ‘1’ - assumed '‘1’' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/users/hupr7601/public_html/domains/summania.pl/public_html/wp-content/plugins/easy-visitor-counter/index.php on line 149
PLECIONKA CATFISH LINE – HUPROVKA 0,53 / 58 kg. – BIAŁA | Summania.pl

PLECIONKA CATFISH LINE – HUPROVKA 0,53 / 58 kg. – BIAŁA

0,93 

Opis

Plecionka CATFISH LINE 0,53 / 58 kg. – BIAŁA

Plecionka główna z przeznaczeniem do połowu z brzegu (bojka, zrywka, podwodny spławik). CATFISH LINE jest produkowana przez SUMMANIA i jako jedyna na rynku jest wykonana w 100% z czystych włókien DYNEEMA. . Naszym priorytetem było wyprodukowanie linki, która spełni wymagania klientów stosujących nowe techniki łowienia oraz wedkarzy liczących na produkt z najwyższej półki. Plecionka  CATFISH LINE w tej chwili będzie produkowana w  rozmiarze 0,53mm. Przy użyciu wędki z przelotkami stalowymi plecionka wytrzymywała obciążenie 58kg, na przelotkach ceramicznych minimalną wartością było 52kg. Uznaliśmy, że tak mocna plecionka zaspokoi w 100% wędkarzy w Polsce czy Europie. Plecionka nie jest barwiona  jest zabezpieczona przed nasiąkaniem. Oczywiście testy nie przebiegały tylko w laboratoriach, ale również w boju, nad wodą gdze dawala radę nawet morskim potworom.

Plecionka, jako jedyna posiada atest czeskiego Urzędu Miar i Wag, który jest honorowany w całej Europie. Dajemy wam produkt, który jako jeden z nielicznych jest wykonywany w Europie, a nie  w Chinach.

  • Możliwość zakupu hurtowego jak i na metry
  • Nawijanie na szpulę kołowrotka
  • Cena za mb.
  • Ilość splotów – 8