Warning: Use of undefined constant ‘1’ - assumed '‘1’' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/users/hupr7601/public_html/domains/summania.pl/public_html/wp-content/plugins/easy-visitor-counter/index.php on line 149
KSIĄŻKA – SUMOWE WYZWANIA | Summania.pl

KSIĄŻKA – SUMOWE WYZWANIA

79,00 

Opis

KSIĄŻKA SUMOWE WYZWANIA 

Prawda o sumach jest bliżej niż myślisz!

SUMOWE WYZWANIA to lektura obowiązkowa dla każdego wędkarza, a dla nas szansa na podzielenie się swoimi doświadczeniami, eksperymentami i wiedzą. 21-go lutego 2014 na Poznańskich targach wędkarskich RYBOMANIA przekazaliśmy w Wasze ręce książkę zatytułowaną SUMOWE WYZWANIA. Jest to piękne, albumowe wydanie w formacie A4, w którym zamieściliśmy około 400 zdjęć i grafik, a to wszystko na 240 stronach eleganckiego, kredowego papieru. Całość oprawiona w twardą okładkę, tak żeby książka służyła Wam przez wiele lat.

W książce opisaliśmy wszystkie znane na świecie techniki połowu suma, doradzamy jak poradzić sobie podczas zakupu sprzętu oraz na co zwracać szczególną uwagę. Od haczyka po łódź, opisaliśmy każdy najdrobniejszy element sumowego rzemiosła, przekazując wiele szczegółów i tajemnic, których nie znajdziecie nigdzie indziej, ponieważ wiele z nich jest pilnie skrywana. Opisy połowów w konkretnych porach roku, dnia i nocy, sytuacje z nad wody przy jej różnych stanach od bardzo płytkiej do powodziowej, gdzie stawiać zestawy, w jaki sposób, na co zwrócić szczególną uwagę podczas wyjazdu i samego przygotowywania się do niego to wszystko znajdziecie w książce. Połowy przy mostach, jazach, ujściach rzek czy na wyspach to wszystko opisaliśmy bardzo dokładnie wykorzystując naszą wiedzę i doświadczenie, jak Wiecie zbierane w ciągu wielu sumowych wypraw nad wody całej Europy.

Wierzymy, że książka trafi do Waszych domów i pomoże w osiągnięciu sukcesu nad wodą, którego każdy z nas tak bardzo pragnie. Jak Wiecie jest to pierwsza i jedyna publikacja na naszym rynku, która tak kompleksowo odnosi się do wędkarstwa sumowego. Wędkarze łowiący z brzegu, łodzi czy spiningiści – to książka dla każdego, kto chce zacząć łowić sumy w pełni świadomie i regularnie. Nasza książka tłumaczy, obala reguły, wytyka wędkarskie błędy, rozwiewa wiele wątpliwości i kieruje na właściwą drogę, którą zobowiązaliśmy się Wam wskazać. Jesteśmy szczęśliwi, że po trzech latach ciężkiej pracy polscy wędkarze dostaną publikację, która mamy nadzieję zmieni ich podejście do wędkarstwa sumowego, dając im wiele radości nad wodą jak i podczas przygotowywania się do stoczenia walki z najsilniejszą rybą Europy.

Przez 17 długich wędkarskich sezonów zbieraliśmy informacje, które postanowiliśmy Wam przekazać w formie książki. Tysiące godzin spędzonych nad polskimi i zagranicznymi łowiskami, a co za tym idzie ogromna praktyka i wiedza popchnęły nas do napisania pierwszej w Polsce książce odnoszącej się do połowu najbardziej tajemniczej słodkowodnej ryby – suma. Książki, która otworzy wam oczy i wskaże drogę po rekordowe sumy. Wystarczy przeczytać na co, gdzie i jak łowić żeby wrócić do domu z bagażem cudownych wędkarskich przeżyć. Każdego z Was stać na łowienie potężnych sumów, przepis jak to robić macie gotowy.

KSIĄŻKA TO DOSKONAŁY PREZENT DLA KAŻDEGO WĘDKARZA !!!

W książce znajdziesz między innymi:

 • Gotowy przepis na rekordowe ryby,
 • Dowiesz się co robisz źle i omijaj błędy,
 • Jak wywabić z kryjówki i złowić suma,
 • Obalamy schematy i utarte reguły,
 • Gdzie szukać sumów,
 • Miejsca połowu – wody płynące, wody stojące, niski i wysoki stan,
 • Połów z podziałem na warunki atmosferyczne, pory roku, porę dnia,
 • Przynęty naturalne i sztuczne,
 • Metody / sposoby / techniki połowu:
 • – podwodny spławik, końcowy spławik, bojka, zrywka, podwieszka
 • – dryf, kwok, vertical, grabie
 • – wędka pomocnicza, kolejka – wyciąg
 • 400 zdjęć i 30 grafik na 240 stronach kredowego papieru